head picture
VOLNÁ MÍSTA

 

 

ZŠ Emila Kolbena  přijme od srpna 2019 učitele/učitelku pro výuku matematiky, fyziky, ICT na 2. stupni na plný, nebo částečný úvazek. Velmi rádi přivítáme i studenta/studentku posledního ročníku příslušného oboru a absolventy.
Výborné dopravní spojení (cca 30 minut vlakem z Hlavního nádraží). Nabízíme perspektivní zaměstnání a případné prodloužení smlouvy ,  příjemné přátelské prostředí v nově postavené budově druhého stupně školy s novým kompletním vybavením pro technické obory, možnost seberozvoje a uplatnění vlastní kreativity, podporu vedení i kolegů. Díky podpoře zřizovatele nabízíme  každý rok motivační finanční  příspěvek.

ZŠ Emila Kolbena   přijme učitele/  učitelku kvalifikovanou pro  1. stupeň  od 26.8.2019-zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost . Velmi rádi přivítáme i studenta/studentku posledního ročníku příslušného oboru a absolventy.

Výborné dopravní spojení (cca 30 minut vlakem z Hlavního nádraží). Nabízíme perspektivní zaměstnání, příjemné přátelské prostředí školy, možnost seberozvoje a uplatnění vlastní kreativity,  podporu vedení i kolegů. Nabízíme každý rok motivační finanční  příspěvek.

Životopis zasílejte na info@skolastrancice.cz. nebo kontaktujte 734445650 Mgr. Schejbalovou.

ZŠ Emila Kolbena přijme od září 2019 asistenta pedagoga na zkrácený úvazek 

Za nabídky předem děkujeme.