head picture
LVK 2019

 

Poslední informace:

Termín:  10. 3. – 16. 3. 2019

Lyžařský výcvikový kurz   –  březen 2019 (aktuálně dne 5. 3. 2019)

Odjezd: v neděli 10. března, sraz v 7.15 hod u Obecního úřadu Strančice (směrem k náměstí)

Příjezd: sobota 16. března, předpokládaný návrat 16 hod. – 17. hod., příjezd na stejné místo

Seznam věcí: do autobusu do batůžku: kartičku pojišťovny, jídlo a pití. Jídlo začíná večeří.  Karty, knížka, časopis, PAS, potvrzení o bezinfekčnosti, peníze na vleky a bazén ve výši 72 Euro v nadepsané obálce se jménem dítěte, případně podepsané  léky s rozpisem užívání

Za případné sponzorské dary (reklamní předměty, sušenky, žvýkačky, fidorky (medaile) atd., které použijeme jako odměny pro žáky, předem děkujeme. 

 

Seznam věcí .Poslední informace březen 2019

K autobusu:

Bezinfekčnost 2019

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

Vzhledem ke kladným ohlasům z minulých let, kdy jsme pořádali lyžařský výcvik pro žáky 7. tříd ve středisku Warth – Schröcken v rakouských Alpách a na základě ankety mezi zákonnými zástupci, jsme se rozhodli tento výcvik zopakovat.

Lyžařský kurz je objednán u JEKA, neziskové organizace se sídlem v Bruselu, která využívá již desítky let zkušeností s aktivní podporou výhodného cestování skupin mládeže, školních skupin. Pro školní kurzy nabízí skipasy za zvýhodněné ceny. Pro děti, které nemají vlastní výbavu na lyže, je možnost zapůjčení lyžařské výbavy v rakouské půjčovně ZDARMA, což ušetří nemalý finanční obnos zvláště rodičům, kteří nelyžují a umožní tímto výcvikem svým dětem získat tuto dovednost. Lyžařskou helmu musí mít vlastní.

Lyžařský kurz je určen pro žáky 7. ročníku (z tohoto ročníku se mohou zúčastnit i začátečníci) a vyšších tříd, popřípadě i žáků nižších ročníků (5. a 6. třída), kteří jsou dobrými lyžaři a vydrží celý den na svahu.

Ubytování je v domě Bergland ve vesnici Stanzach ve 4 a vícelůžkových pokojích. Sprchy a sociální zařízení jsou v dostačujícím množství na každém patře. Pokoje jsou vybaveny palandami. Ubytování a vybavení je přizpůsobeno studentským skupinám. Povlečení a ručníky jsou třeba vlastní. Součástí je velká společenská místnost (jídelna). V tomto domě budeme ubytováni pouze my, což má velké výhody, večer se konají přednášky, společenské hry, cílem je prohloubit mezi dětmi sociální vztahy.

Děti mají v ceně: ubytování, půjčovné, zajištěnou autobusovou dopravu (po celý týden), každý den nás dováží autobus do lyž. střediska a zpět., celodenní stravování –  bohatá snídaně (+připraví si i balíček na oběd), oběd (polévka, čaj) v lyž. středisku, teplá večeře (polévka + hlavní jídlo). Zástupci Jeky nás každý den pravidelně zásobují potravinami pro 3 jídla denně, paní kuchařka (ze školní jídelny) uvaří z dovezených surovin čerstvé jídlo.

V ceně není zahrnuta 5 denní permanentka v ceně cca 65 Euro a vstup do bazénu – 7 Euro. Kapesné necháváme na zvážení rodičů. Děti mají možnost si zakoupit na sjezdovce čaj i jídlo. Děti musí mít pojištění do zahraničí, jak úrazové, tak odpovědnost. Zajišťujeme hromadně – přibližně 180 Kč/žáka(upřesníme podle nabídky)

 

 

K účasti na LVK je nutné:

  • potvrzení od lékaře (viz formulář Posudek o zdravotní způsobilosti) –  odevzdat do 18. února 2019
  • potvrzení o seřízení  lyží – do 18. února 2019
  • potvrzení o bezinfekčnosti (viz formulář Prohlášení bezinfekčnost) odevzdat až u autobusu
  • kopii kartičky pojištěnce – odevzdat sekretářce školy do 18. února 2019
  • připojištění – zajišťujeme hromadně cena:  ještě upřesníme v průběhu měsíce ledna, cena bude asi 150  – 200 Kč/žáka
  • ověřený souhlas rodiče s výjezdem do zahraničí odevzdat do 18. února 2019
  • formulář na doplňující údaje (číslo pasu, číslo pojišťovny)

 

 

 

 

Světoznámé lyžařské středisko Warth Schröcken se nachází v nadmořské výšce od 1270m do 2055m a svou polohou patří k nejpřehlednějším areálům v Rakousku (v průměru 11 metrů čerstvého sněhu). Přes 62 km perfektně upravených sjezdovek všech stupňů obtížnosti, pestrou směs sjezdovek dálničního typu ještě výrazně převyšují freeridové možnosti – jsou všude v jejich meziprostoru a méně zdatní se mohou nechat navádět devíti trasami ski-route, zde čekají na milovníky zimních sportů. Podmínky v tomto středisku jsou ideální pro všechny typy lyžařů.

 

Storno poplatky:

– za zrušení od 42 dnů po potvrzení závazné rezervace do 30 dnů před odjezdem…..1.000 Kč/ osoba

– za zrušení v průběhu 29 dnů před odjezdem………………………………………………………….50% ceny pobytu

– za zrušení v době kratší než 7 dnů před odjezdem…………………………………………………..100 % ceny pobytu

Při předčasném ukončení pobytu (ze zdravotních důvodů) aj.) nemá účastník nárok na vrácení platby

 

 

 Formuláře ke stažení:

Posudek o zdravotni zpusobilosti

Souhlas rodiče nezletilého dítěte s vycestováním

Vážení rodiče, posílám odkaz na stránky ministerstva zahraničí s bližšími informacemi o tomto formuláři: http://www.mzv.cz/jnp/cz/o_ministerstvu/faq/pisemny_souhlas_rodicu.html

Nová zpráva – nechte si, prosím ověřit jen českou verzi, anglický překlad si nechá ověřit škola.

Souhlas rodiče s vycestováním dítěte do zahraničí