head picture
Mimořádné opatření – samostudium
Kategorie: Nezařazené

Vážení rodiče,

dne 11.3.2020 jsme zahájili náhradní „vzdálenou“ výuku = samostudium.

Třídní učitelky Vám odesílají  podklady k učivu pro Vaše děti.

Pokud jste mail neobdrželi, kontaktujte třídní učitelku. Samozřejmě můžete případně konzultovat s jednotlivými pedagogy, jen prosím respektujte pracovní dobu, raději využijte mailovou formu. Jednotliví pedagogové posílají výuková videa, odkazy na možné formy on- line výuky, které jsou zdarma, pracovní listy, testy v aplikaci Kahoot aj.

Chápeme také Vaši tíživou situace se zajištěním péče o své děti, každý máte jiné možnosti, tak pokud zatím nemáte čas a prostor všechny „úkoly“ s dětmi plnit, neváhejte kontaktovat jednotlivé vyučující a domluvte se na postupu. Pokud si nejste jisti postupem, také se neváhejte obrátit. Zároveň ale také pokud vnímáte potřebu ještě dalších materiálů a cvičení, obraťte se na pedagogy, jistě pošlou k procvičení další materiály. Někteří jste paní učitelkám na mail nedali zpětnou vazbu, zda jste obdrželi mail, ale rozumíme Vaší situaci v této době a plně ji chápeme. Nechceme Vás zatěžovat a vytvářet další tlak v současné době.

Postupně se otevírají další možnosti výuky, online přístupy k publikacím , nebo portálům  (např. https://www.helpforenglish.cz/article/2020031201-english-me-pro-zaky-studenty-a-ucitele-nyni-na-mesic-zdarma ) , ČT  bude vysílat výuku (V pondělí zahajuje  projekt UčíTelka: každý den  na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky. V úterý a ve čtvrtek  v pořadu Škola doma s přípravou na přijímací zkoušky.) , tak to berte jako možnost, námět.

Děkuji za spolupráci a přeji Vám všem pevné zdraví.

Schejbalová Kateřina