head picture
Projekt Barevný podzim 2. tříd
Kategorie: Nezařazené

Na podzim probíhaly projekty 2. tříd v rámci velkého projektu Barevný podzim

Ježek

Děti se seznámily s životem ježčí rodiny. Vyslechly a poté dramatizovaly příběh Bodláčka a Bodlinky, dozvěděly se potřebné informace k záchraně ježka před obdobím zimy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svatý Václav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kašpárek ve škole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jablíčková slavnost

Cílem projektu bylo uctít tradičně české ovoce našich zahrádek – jablíčko. Cestou jablíčka – příběhy propojené s environmentální výchovou, ale i básněmi, které jsme sami skládali, jsme se dozvěděli něco o jeho historii. V závěru projektu nám maminky připravily výborné produkty z jablek – hostina spojená s ochutnávkou byla vynikající a maminkám patří velké poděkování.

Yvonna Staňová