head picture
Klub mladého diváka – představení 14.12.2019
Kategorie: Nezařazené

Klub mladého diváka Vás zve na představení

NEBE – PEKLO: Maria Wojtyszko

DIVADLO V DLOUHÉ

 

Kdy: v sobotu dne 14. 12. 2019 od 17:00 hodin

Inscenace odehrávající se mezi zemí, nebem a peklem.

Ceněná polská hra o lásce a překážkách, které je třeba překonat, abychom mohli žít naplno. Trochu smutný, ale i veselý a nadějeplný příběh. Hlavní hrdinka příběhu Eva -milovníkům klubové scény známá jako DJka Raketa -se nehodlá smířit s osudem a rozhodne se utéct z nebe i z pekla, aby se mohla vrátit na zem k sedmiletému synovi. Během dobrodružného útěku z onoho světa se potkává s Bohem i Luciferem, s čerty, hříšníky i anděly, ale také se svým otcem, kterého nikdy nepoznala….

Hrají: Eva Hacurová, Magdalena Zimová, Martin Matejka, Tomáš Turek, Ondřej Rychlý, Rostislav Novák st., Lenka Veliká, Klára Sedláčková- Oltová, Pavel Neškudla, Pavel Tesař, Martin Veliký, Michaela Doležalová, Čeněk Koliáš, Zuzana Kolomazníková

Režie:Jakub Krofta

Délka představení:1:30 hod. bez přestávky

 

Klub mladého diváka Vám přeje příjemný divadelní zážitek

Adresa : DIVADLO V DLOUHÉ, Dlouhá 727/39 , 110 00