head picture
SBĚR PAPÍRU 14. A 15. ŘÍJNA
Kategorie: Nezařazené

Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Strančice ve spolupráci se školou  pořádá sběr papíru ve dnech: 14. a 15. října (pondělí a úterý).

Žáci, rodiče a příznivci školy mají možnost přinést svázaný starý papír, nejlépe už zvážený. Výtěžek bude použit na spolufinancování projektových dnů a jiných akcí schválených zástupci Klubu rodičů.

Sběr papíru  bude  u budovy A (u autobusové zastávky, zelená vrata). Do sběru patří pouze časopisy, noviny a letáky; ne však kartonový papír, kartony od vajíček atd.

Jak jistě víte, jsme z důvodu  přístavby nuceni používat pouze jeden vstup do areálu školy. Ve snaze zajistit maximální bezpečnost dětí a současně zachovat tradiční každoroční sběr papíru jsme nuceni přijmout následující opatření.

  • V pondělí 7. 10. v 7:00 bude před vchod A přistaven velkoobjemový kontejner
  • V pondělí, v úterý a ve středu od 7:00 do 8:00 je možno donášet sběrový papír, vrata budou zavřena, nevjíždějte, prosím, do nich, je zde velký pohyb dětí při vstupu do školy
  • Větší množství papíru je možno dovézt autem a to v pondělí a v úterý od 8:00 do 11: 30 hod, kdy budou otevřena vrata a umožněn vjezd
  • Ve středu 9. 10. po 8:00 hod bude kontejner odvezen

Děkujeme.