head picture
Zapojení ZŠ do kampaně Za důstojné odcházení
Kategorie: Nezařazené

Vážení rodiče,

 Strančice se zapojila do podzimní kampaně Hospice Dobrého Pastýře ZA DŮSTOJNÉ ODCHÁZENÍ.

I vy se můžete aktivně zapojit do kampaně na podporu péče o nevyléčitelně nemocné pacienty.

 Jak na to? Je to jednoduché. Ozdobte se Černookou Zuzanou.

 Květinová brož Černooká Zuzana je charitativním výrobkem zaměstnanců a dobrovolníků Hospice Dobrého Pastýře. Ten, kdo nosí tuto brož, se hlásí k respektu lidské důstojnosti a vyjadřuje pocit sounáležitosti s těmi, kteří nás v tuto chvíli opouští.

Cena květinové brože je 100 Kč, čistý výtěžek ve prospěch Hospice Dobrého Pastýře činí 85 % ceny výrobku. Váš příspěvek poputuje na transparentní účet TŘI, o.p.s. 107-9459020217/0100, do kterého lze kdykoliv nahlédnout a sledovat, jak organizace se svěřenými prostředky hospodaří.

 

Květinové brože Černooká Zuzana se budou  prodávat 23.9.- 27.9., ve škole 25.9. Příspěvky budou vybírány do kasičky, kterou pak TŘI, o.p.s. v pátek 11. října rozpečetí a ZŠ obdrží certifikát, kde bude uvedená celková výše příspěvku.

 

Bližší informace o kampani naleznete na webových stránkách a facebooku TŘI, o.p.s.:

https://www.hospic-cercany.cz/za-dustojne-odchazeni/

https://www.facebook.com/events/2450785355004767/