head picture
Učení s příšerou
Kategorie: Nezařazené

Online výukové kurzy Red Monster („Učení s příšerou“)
Žáci naší školy dostali od společnosti Unicorn College s.r.o. školními sešity a obyčejné tužky. Smyslem této iniciativy je zvýšit povědomí o online výukových kurzech Red Monster („Učení s příšerou“). Kurzy jsou určené pro žáky ZŠ, zaměřují se na standardně vyučované předměty pro jednotlivé ročníky a jsou v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Kurzy lze jednoduše promítat na interaktivní tabuli, ale také na počítačích, tabletech a telefonech. Obsah kurzů jsou vytvářeny při vysoké škole Unicorn College (unicorncollege.com) ve spolupráci s učiteli ze ZŠ a SŠ a odborníky z praxe. Více informací o kurzech naleznete na webové stránce ucenispriserou.cz.