head picture
ZŠ Strančice na slavnosti u sv. Anny
Kategorie: Nezařazené

V sobotu 25. května 2019 se konal již XV. ročník Slavnosti otvírání studánky u sv. Anny, na kterém ani tento rok nechyběla naše škola.

Po vystoupení dětí z mateřské školky přednesl školní sbor pod vedením paní učitelky Kulhavé tradiční pásmo písniček a básniček, z nichž některé byly dílem bývalých či současných žáků naší školy. I když se obloha na začátku našeho vystoupení zatáhla a zvedl se silný vítr, bouře nás nakonec minula. Diváci, kteří se u studánky zdrželi i po vystoupení dětí, si mohli vychutnat v kapličce sv. Anny krásný zpěv Sirén, ženského pěveckého sboru z Říčan, který celý program uzavřel.

Všem, kteří věnovali své úsilí i čas na přípravu tohoto vystoupení, děkujeme. Děkujeme také Sdružení přátel studánky u kaple sv. Anny ve Strančicích za organizaci a za odměny pro děti.