head picture
Volné pracovní pozice
Kategorie: Nezařazené

ZŠ Emila Kolbena  přijme od srpna 2019:

  • učitele/učitelku pro výuku matematiky, fyziky, ICT na 2. stupni na plný, nebo částečný úvazek. Velmi rádi přivítáme i studenta/studentku posledního ročníku příslušného oboru a absolventy.
  • učitele/učitelku pro výuku anglického jazyka na 1. a 2. stupni na plný úvazek.Velmi rádi přivítáme i studenta/studentku posledního ročníku příslušného oboru a absolventy.
  • učitele/  učitelku pro  1. stupeň  od 26.8.2019 . Jedná se o pozici za dlouhodobou pracovní neschopnost (předpokládané 1 školní rok). Velmi rádi přivítáme i studenta/studentku posledního ročníku příslušného oboru a absolventy.

 

Výborné dopravní spojení (cca 30 minut vlakem z Hlavního nádraží). Nabízíme perspektivní zaměstnání, příjemné přátelské prostředí školy, možnost seberozvoje a uplatnění vlastní kreativity,  podporu vedení i kolegů. Nabízíme každý rok motivační finanční  příspěvek.

 

Životopis zasílejte na info@skolastrancice.cz. nebo kontaktujte 734445650 Mgr. Schejbalovou.

Za nabídky předem děkujeme.