head picture
Program Bakaláři – klasifikace pro žáky 2. stupně
Kategorie: Nezařazené

Vážení rodiče,

s ohledem na plánované zavedení elektronické klasifikace žáků 2. stupně od příštího školního roku 2019/2020 jsme již nyní spustili zkušební provoz, proto se na webových stránkách školy objevila ikona Bakaláři.  Stále platí systém zapisování do žákovských knížek, ale duplicitně je klasifikace žáků 2. stupně zaznamenávána i v systému Bakaláři. K přihlášení do systému a možnosti průběžně sledovat klasifikaci svého dítěte jsou potřeba přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo). Uživatelský přístup rodiče musí obdržet osobně, již se tak stalo na třídních schůzkách v dubnu, případně si můžete sjednat schůzku s třídní učitelkou k předání údajů, pokud je nemáte.

Elektronická klasifikace v systému Bakaláři se týká žáků 2. stupně.

Zákonní zástupci žáků 1. stupně jsou informování o výsledcích vzdělání tradiční formou v žákovských knížkách, či notýskách.

Kateřina Schejbalová