head picture
Mezigenerační setkání – projekt 5.A
Kategorie: Nezařazené

Třída 5.A si v předvánoční čase připravila smysluplný projekt ve spolupráci s Domovem seniorů Říčany se speciální péčí, vše vypovídající je v dopise, který jsem obdržela.

Děkuji paní učitelce Bedřišce Hemelíkové, paní asistence Báře Zachatové a hlavně všem žákům třídy.

Ředitelka

„Dobrý den paní ředitelko,

dovolte mi, abych Vám jménem DS Říčany s.r.o. poděkovala za vystoupení dětí z 5. A. Děti byly jako vždy úžasné a vystoupení se jim moc povedlo a u našich staroušků mělo velký úspěch. Malý dáreček vyrobený žáky seniory velice potěšil. Dárečky jsme předali i seniorům, kteří představení nemohli ze zdravotního důvodu navštívit. Krásné bylo, že den poté ještě děti poslaly pro naše seniory vzkaz s přáním k Vánocům, namalovaly náš DS a napsaly básničky, které zazněly na představení.

Mezigenerační setkání jsou u nás vítána, a pokud to děti budou chtít v budoucnu zopakovat, tak budeme velice rádi.

Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám krásný předvánoční čas

S přáním hezkého dne 

Bc. Soňa Slepičková

vedoucí sociální péče Domov seniorů Říčany se speciální péčí“