head picture
Vánoční prodejní výstava
Kategorie: Nezařazené

Stalo se již tradicí, že se v předvánočním čase koná na naší škole Vánoční prodejní výstava výrobků žáků. Nebylo tomu jinak ani v tomto roce. V sobotu 1. prosince sešli žáci školy, učitelé a rodiče, ale i mnoho dalších návštěvníků a společně přivolali krásnou atmosféru nadcházejících svátků. Každý si přitom mohl přijít na své. Žáci si pod vedením svých učitelů připravili originální výrobky, kterými chtěli potěšit své blízké i ostatní návštěvníky. Bylo hezké sledovat nadšení  žáků, když  představovali své výrobky rodičům a se zápalem je prodávali. A ti, které snad všechno to hemžení zmohlo, mohli posedět v útulných kavárničkách, které si připravila naše 9. třída.
Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem, ať již dospělým nebo žákům, jež se podíleli na přípravě akce.

Kateřina Schejbalová