head picture
Účast na florbalovém turnaji
Kategorie: Nezařazené

V úterý 13.11. se ZŠ Strančice zúčastnila florbalového turnaje, který byl pořádán v Praze v hale Děkanka na Pražského Povstání. Turnaj byl určený pro chlapce z prvního stupně, ročník 2007 a mladší. Školní tým deseti hráčů vyrazil pod vedením učitele Michaela Kučaby. Turnaj probíhal ve dvou skupinách po pěti týmech. Každý tým hrál s každým ve skupině jedno utkání. ZŠ Strančice měla ve skupině soukromou ZŠ Babice, ZŠ Kounice, ZŠ Nehvizdy, ZŠ Šestajovice.

První zápas chlapci ze ZŠ Strančice zvítězili nad týmem soukromé ZŠ Babice 3:2 po velmi spolehlivém výkonu zejména v obranné části. Druhý zápas se hrál proti ZŠ Nehvizdy (ve skupině herně nejlepší tým). V tomto klání strančičtí chlapci prohráli po velmi dramatickém konci 4:3. Třetí zápas se odehrával proti Šestajovicím. První poločas tohoto zápasu se chlapci málo koncentrovali a během chvilky v zápase prohrávali 4:0. Nakonec však zabrali a výsledkem byla prohra 6:4. Poslední zápas byl v jasné režii ZŠ Strančice, kde chlapci rozdrtili ZŠ Kounice 10:1.

 

Všem chlapcům z týmu ZŠ Strančice patří velká pochvala za to s jakým přístupem odehráli celý turnaj. Většinu zápasů odehráli velmi kvalitně, bohužel nevyšel úvod nejdůležitějšího zápasu, (ZŠ Šestajovice) a to chlapce stálo postup do boje o krajské kolo. Z celé skupiny tým ZŠ Strančice dal největší počet branek, ale bohužel na úkor jiných výsledků se postup nezdařil.

 

Složení týmu ZŠ Strančice – Martin K. (brankář), Marek  F., Matěj M., Ondřej C., Filip Š., Petr H., Adam K., Radek N., Vojtěch L., Matyáš V.

 

Výsledky zápasů:

 

  1. zápas – ZŠ Strančice – SŠ Babice  3:2
  2. zápas – ZŠ Strančice – ZŠ Nehvizdy 3:4
  3. zápas – ZŠ Strančice – ZŠ Šestajovice 4:6
  4. zápas – ZŠ Strančice – ZŠ Kounice 10:1

Mgr. Michael Kučaba