Třídní schůzky 15.11.2018
Kategorie: Nezařazené

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na  třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 15. listopadu  dle následujícího harmonogramu:

  • Pro 1. stupeň od 16. 30 hod.

Třídní schůzky tříd: 3.A, 3.B, 4.A, 4.B , 5.B budou probíhat konzultační formou, třídní učitelky Vás budou o termínech informovat         ·

  • Pro 2. stupeň od 17 hod.

Program:

  • Informace o průběhu vzdělávání ke čtvrtletí
  • Organizační záležitosti
  • Diskuze

Pro rodiče žáků 5. tříd: Pozvánka na přednášku PhDr. Ivety Míkové na téma „Přestup žáka na osmileté gymnázium“. Přednáška se koná ve čtvrtek  15.11.2018 od 17.00 hodin v ZŠ Strančice ve třídě 5.A . Přednáška je určena především rodičům, kteří se rozhodují o tom, zda své dítě přihlásit na osmileté gymnázium. Přednášející PhDr. Iveta Míková má dlouholeté zkušenosti v oblasti pedagogicko-psychologického poradenství, na škole působí jako školní psycholog a tato přednáška patří již k tradičním rodiči oblíbeným akcím. Přijďte se s paní doktorkou Míkovou poradit, zda na osmileté gymnázium přihlásit i Vašeho syna či dceru. Jste srdečně zváni.

Přednáška se koná díky spolupráci školy a Spolku přátel školy.