head picture
Schůzka rodičů a budoucích prvňáčků – 14. června od 16 hod
Kategorie: Nezařazené

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

srdečně Vás zvu na informativní schůzku, která se bude konat v naší škole

ve čtvrtek  14. 6. 2018 od 16.00 hod.

Sejdeme se společně ve školní jídelně (vstup budovou A – zelená branka)

Přijďte i s dětmi.

Naši budoucí prvňáčci si vyzkouší ŠKOLU NANEČISTO

Program:

  • základní informace o  škole
  • rozdělení do tříd
  • seznámení s třídní učitelkou
  • seznam pomůcek
  • informace o školní družině
  • informace o školní jídelně

SCHŮZKA BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ – ROZDĚLENÍ TŘÍD

Vážení rodiče,

tak jak jsem Vás informovala na schůzce v MŠ v měsíci dubnu a následně na zápise do 1. třídy, mohli jste své případné žádosti k rozřazení  svých dětí do tříd sdělit jak mailovou formou, tak do formulářů u zápisu. Není to naší povinností, ale v rámci budoucí spolupráce jsem se všem žádostem snažila vyhovět, ale prioritou samozřejmě bylo rovnoměrné seskupení tříd.

Ke dnešnímu dni  pátek 8. 6. 2018 jsem sestavila rozdělení tříd a jmenovala třídní učitele. O všem budete informováni na setkání, které se koná ve čtvrtek 14. června od 16. hod.

Chci Vás požádat, abyste toto rozdělení k datu 8. 6. 2018 již respektovali, nebudu již zohledňovat jiné požadavky, ráda bych naše první společné setkání zachovala v přátelském  duchu a navázala konstruktivní spolupráci ve prospěch Vašich dětí.

Těším se na setkání s Vámi a s Vašimi dětmi.

S pozdravem

Kateřina Schejbalová, ředitelka školy