LVK zprávy
Kategorie: Nezařazené

Pátek 9.3.2018

Pátek-sjezdovka ideální podmínky. Všichni jsme si lyžování užili a můžeme konečně napsat, že se nestal vážný úraz. Moc Vás zdravíme, večer nás čeká vyhlášení a diskotéka-tu musí přežít bez úrazů zase pedagogové     .             

Zítra se na Vás děti těší a předpokládáme návrat kolem 17 hod. u OÚ.

 

Čtvrtek 8.3.2018

Konečně se vrátilo sluníčko a po včerejším sněhovém a zamračeném dni jsme si užili lyžování. Všichni se zdokonalují a družstva jsou velmi vyrovnaná. Úplní začátečníci udělali také velké pokroky a lyžují na vrcholu sjezdovky. Všechny naše lyžaře  chválíme, na svahu opravdu poslouchají a velmi hezky se i k sobě navzájem chovají. Dnes byl mezinárodní den žen, tak chlapci galantně nosili lyže slečnám😊. Po večeři (rajská s těstovinami) proběhla výuková přednáška o historii lyžování a následoval test z teoretických znalostí! Zavládlo zděšení! Ale vše se nakonec  zvládlo- popřáli jsme dnešnímu  oslavenci narozenin a opět právě probíhají společenské hry a  je velmi veselo a hlučno😊

Všechny zdravíme, snad zítra bude opět krásné počasí, čeká nás poslední den.

 

 

Středa 7. 3.

Hustě sněžilo,viditelnost na sjezdovce byla obtížnější, ale dopoledne jsme zvládli.Odpoledne jsme relaxovali v bazěnu. Po večeří jsme si osvěžili táborákové písně a zazpívali si za doprovodu kytary. Snad se nám zlepší počasí.

 

 

Úterý 6.3.

Dnes už bohužel nebylo slunečno. Dopoledne nám ve středisku na svahu sněžilo (foto ze svahu dnes nemáme), děti lyžovaly a zdokonalovaly své dovednosti – chválíme. Bohužel kolem 13. hodiny začalo hustě sněžit, přidala se mlha a viditelnost na svahu už byla obtížná, proto jsme v rámci bezpečnosti  svah opustili dříve. V údolí, kde bydlíme bylo ještě krásně, takže jsme po krátkém odpočinku šli na zdravotní vycházku  po místní lesní turistické trase. Večer probíhaly opět společenské hry a následoval  tématický film.

 

 

Pondělí 5. 3.

Dnes bylo krásně a slunečno. Děti se rozdělily do družstev. Moc všechny chválíme, poslouchaly své instruktory. Děti dělaly velké pokroky a užily si lyžování. Všichni jsme v pořádku a moc Vás zdravíme.

Pedagogové a instruktoři.