head picture
Představení Klubu mladých diváků 24.2.
Kategorie: Nezařazené
Dobrý den,

v sobotu 24.2. jdeme s KMD na muzikál Ples upírů do GOJA MUSIC HALL. Začátek představení je v 19 hodin, sraz bude na nádraží ve Strančicích v 17 hodin. Děti budou s sebou mít dvě jízdenky za 20,-Kč a telefon, aby Vám mohly zavolat přesný čas příjezdu. Předpokládaný návrat bude po jedenácté hodině. Kdo bude chtít odejít z nádraží bez doprovodu rodičů, musí mít jejich písemný souhlas.

S pozdravem

Veronika Fořtová, tel. 775 215 669

PLES UPÍRŮ – libreto: Michael Kunze, hudba: Jim Steinman
Podle stejnojmenného filmu režiséra Romana Polanského.

 

Hlavními hrdiny příběhu jsou student Alfréd a jeho profesor Abronsius, který je vášnivým badatelem v oboru upírů. Ti dva společně pátrají po celé Evropě po stopách upírů a jedné zimy je kroky zavedou až do nitra Transylvánie, kde na hradě hraběte von Krolocka zjistí, že konečně našli to, co hledali. Všichni obyvatelé hradu jsou totiž upíři. Neohrožení likvidátoři upírů se však nevzdávají a Alfréd se dokonce navzdory obvyklým i neobvyklým nebezpečím snaží osvobodit upíry unesenou krásku Sarah, dceru hostinského, u kterého oba pronásledovatelé upírů bydleli. Je však neustále pronásledován hraběcím synem a jejich honička hradními chodbami se protáhne až téměř do půlnoci, kdy upíři povstávají ze svých hrobů a spěchají se pobavit na slavnostní ples. Také profesor s Alfrédem se plesu tajně účastní, jsou však odhaleni, když se jejich obraz objeví v zrcadle. Přesto, že situace se jeví značně zoufalá, podaří se jim Sarah zachránit a společně uprchnout…

Obsazení: Hrabě Von KROLOCK- Marian VOJTKO/ Bohuš MATUŠ, SARAH –  Natalie GROSSOVÁ/ Michaela GEMROTOVÁ/ Veronika STÝBLOVÁ – undstudy, ALFRED –  Michal BRAGAGNOLO/ Lukáš RANDÁK/ Jakub HÜBNER – undstudy, prof. ABRONSIUS – Pavel VÍTEK/ Petr MATUSZEK/ Jan URBAN, HERBERT – Tomáš VANĚK/ Laco HUDEC-ŠUBRT, MAGDA – Michaela NOSKOVÁ/ Eliška OCHMANOVÁ, CHAGAL – Jiří ZONYGA/ Bronislav KOTIŠ, REBECCA – Magda MALÁ/ Renáta PODLIPSKÁ, KOUKOL – Jindřich NOVÁČEK/ Tomáš KOBR….
Režie: Radek Balaš

Délka představení: 3:00 hod.