head picture
Olympiáda v anglickém jazyce
Kategorie: Nezařazené

V úterý 30.5.2017 poměřili své znalosti a komunikační dovednosti v anglickém jazyce vybraní žáci čtvrtých a pátých tříd naší školy.  Děti musely prokázat porozumění  textu, zvládnout úkoly z gramatiky a bez váhání představit sebe a svou rodinu, pohovořit o škole a kamarádech a popsat obrázek. Nejlépe se toho zhostili:  Veronika Fialová (1. místo), Klára Zvolská (2. místo) a Hana Prosecká (3. místo) z pátých tříd, ve čtvrté třídě zvítězila Magdalena Tršová, druhé místo nebylo uděleno a na třetí příčce skončil Matěj Kovář.  Jejich znalosti byly oceněny diplomem a cenami.

Všem účastníkům děkujeme za nasazení a odvahu.

Olympiádu připravily společně všechny učitelky AJ, tj. Lenka Kulhavá, Veronika Fořtová, Hana Kletečková a Markéta Hanzalová