head picture
Zaměstnanci školy

Organizace školy a její personální zajištění:

Ve školním roce 2018/2019 bude vyučováno v 14 třídách:

Organizace školy a její personální zajištění

  Vedení školy

mail

Ředitelka školy

Mgr. Kateřina Schejbalová

schejbalova@skolastrancice.cz

Zástupkyně ředitelky

Ing. Ivana Fiedlerová

fiedlerova@skolastrancice.cz

Třídní učitelé/učitelé bez třídnictví

 

 Lucie Agossa

1. A

Agossa@skolastrancice.cz

Ing. Lucie Jelínková

1. B

Jelínková@skolastrancice.cz

Mgr. Vlasta Brožková

2. A

vlasta.brozkova@skolastrancice.cz

Yvonna Staňová

2. B

stanova@skolastrancice.cz

Mgr. Jana Široká

3. A

siroka@skolastrancice.cz

           Mgr. Dana Hrbková

4. A

hrbkova@skolastrancice.cz

Mgr. Veronika Brožková

4. B

brozkova@skolastrancice.cz

Mgr. Alena Postupová

5. A

postupova@skolastrancice.cz

Mgr. Veronika Fořtová

PhDr. Mgr.Miia Aine Tissari

5. B

fortova@skolastrancice.cz

RNDr. Ivana Řehková

6. A

rehkova@skolastrancice.cz

Mgr. Monika Povinská

6. B

monika.povinska@skolastrancice.cz

Mgr. Markéta Hanzalová

7. A

hanzalova@skolastrancice.cz

Mgr. Hana Kletečková

8. A

kleteckova@skolastrancice.cz

Mgr. Dana Sauerová

8. A

sauerova@skolastrancice.cz

Mgr. Klára Bláhová

9. A

blahova@skolastrancice.cz

Mgr. Jitka Etheridge

 

etheridge@skolastrancice.cz

Mgr. Helena Dušková

duskova@skolastrancice.cz

Mgr. Lenka Kulhavá

 

kulhava@skolastrancice.cz

Mgr. Věra Kamenická

 

kamenicka@skolastrancice.cz

Mgr. Michael Kučaba

 

kucaba@skolastrancice.cz

Mgr. Václava Drábková

 

Drabkova@skolastrancice.cz

Landsitel Melanie   

Rodilá mluvčí

 

Mgr. Jana Honsová

Speciální pedagog

 

Simona Spáčilová

Asistentka pedagoga

spacilova@skolastrancice.cz

Anna Marija Krošl

Asistentka pedagoga

Krosi@skolastrancice.cz

Ilona Hladíková

Asistentka pedagoga

Hladikova@skolastrancice.cz

Bedřiška Hemelíková

Asistentka pedagoga

hemelikova@skolastrancice.cz

PhDr. Iveta Míková

Školní psycholog

 

Vychovatelky školní družiny

 

        Lenka Bělohradská

Vedoucí vychovatelka ŠD

belohradska@skolastrancice.cz

        Jana Kistulinczová

Vychovatelka ŠD

kistulinczova@skolastrancice.cz

        Veronika Stejskalová, Dis

Vychovatelka ŠD

stejskalova@skolastrancice.cz

        Andrea Bohoňková

Vychovatelka ŠD

bohonkova@skolastrancice.cz

 

 

Hospodářská a administrativní pracovnice

 

Dana Tökölyová

 

Tokolyova@skolastrancice.cz

Školní jídelna

       Eliška Siró

Vedoucí školní jídelny

siro@skolastrancice.cz

       Zuzana Nedbalová

Kuchařka

       Marie Honcová

Kuchařka

       Marie Bystroňová

Kuchařka

Školník

       Jiří Strnad

strnad@skolastrancice.cz

Úklidoví pracovníci

       Šárka Bohuslavová

       Monika Eliášová

       Jaroslav Kdýr